آب ساده هستند و لوش می‌گوید این به این دلیل است که شوینده‌های محیطی

پودر لباسشویی دستی ماشینی با دایره ای در داخل مربع نشان داده می شود و برای خشک کردن طبیعی، مربع ها دارای خطوطی هستند تا نحوه قرارگیری لباس را نشان دهند و خشک کنید (نیم دایره ای از بالا)، قطره چکان (سه خط عمودی)، صاف خشک (خطوط افقی) و در سایه (سه خط در گوشه) خشک کنید و نمادی که شبیه یک پروانه است به معنای انقباض نیست.

لباس های خود را مرتب کنید
شانون لوش، استاد لباس‌شویی و نویسنده، می‌گوید لباس‌هایش را به پنج سبد تقسیم می‌کند: سفید، رنگ ثابت، قرمز، تیره و شستن دست و مرتب‌سازی به این صورت برای جلوگیری از خون‌ریزی رنگ‌ها به یکدیگر در حین شستشو با پودر ماشین لباسشویی مهم است و به تعیین چرخه و دمای آب کمک می‌کند.

پودر ماشین لباسشویی

انتخاب مواد شوینده
به گفته لوش، “مهم نیست که از کدام پودر لباسشویی یا پودر ماشین لباسشویی سافتلن استفاده می کنید” زیرا تفاوت بین آنها نسبتاً سطحی است و اغلب به رایحه مربوط می شود و او می‌گوید که می‌توانید «ارزان‌ترین مواد شوینده» را نیز بخرید.

بسته به اینکه دستگاه شما از بالا یا جلو است، پودر یا مایع شوینده را انتخاب کنید و گروه حامی مصرف‌کنندگان Choice می‌گوید پودر شوینده برای لودرهای بالا بهتر است، در حالی که مایعات در لودرهای جلویی عملکرد بهتری دارند و اگر علاقه مند هستید، آنها همچنین بهترین شوینده های لباسشویی موجود در بازار را آزمایش و رتبه بندی کرده اند.

آیا شوینده های محیطی کار می کنند؟
خبر بد این است که پودر ماشین لباسشویی سافتلن طلایی محیطی به اندازه شوینده های معمولی موثر نیستند و در واقع، گاهی اوقات آنها فقط کمی بهتر از شستشو با آب ساده هستند و لوش می‌گوید این به این دلیل است که شوینده‌های محیطی «کشش سطحی آب را نیز نمی‌شکنند، به این معنی که آب نمی‌تواند وارد آن شود تا لکه‌ها و لکه‌ها را از بین ببرد».

اگر نگران محیط‌زیست هستید، انتخاب می‌گوید شوینده‌های مایع عموماً سازگارتر با محیط‌زیست هستند و در مورد بسته بندی، تعداد فزاینده ای از مواد شوینده مایع قابل شارژ مجدد، هم از برخی شعبه های Coles و Woolworths و هم به صورت آنلاین از Zero Co، Dirt، Unpackaged، Cove و غیره موجود است.

 • منابع:
  1. why cheap detergent is fine and how to decode garment care symbols
 • تبلیغات:
  1. آلودگی های کشنده هوا را تماشا کنید!
  2. زالویی که خون بدن 100 فرد را خورد!
  3. چهار روش برای کار آفرینی موفق!
  4. کاربرد قابلمه در ساخت اتاق کامیون!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.