استفاده از سرامیک طرح تراورتن عباس آباد در ساختمان برج میلاد غوغا کرد

این مقاله بر اساس بیش از ده سال مطالعه میدانی خوشه‌های کاشی و سرامیک طرح تراورتن عباس آباد اسپانیایی و ایتالیایی و همچنین مشارکت در یک پروژه کمیسیون اروپا بین سال‌های 2002 و 2005 است.
این مورد، توسعه نوآوری رادیکال را از نظر علل، موانع و عوامل تسهیل کننده، روشن می کند. با توجه به این ، یک تحلیل موردی منفرد می تواند به عنوان یک آزمون انتقادی برای نظریه موجود مفید باشد.

می تواند با تجزیه و تحلیل واحدهای بزرگتر رویکردی جامع ارائه دهد. علاوه بر این، مطالعه موردی امکان شناسایی سوالات کلیدی تحقیق و یک منطق روشن برای بحث را فراهم می کند. این تکنیک با اندازه بزرگ خوشه، بعد بازار آن، و تکینگی استراتژی قوم نگاری دنبال شده توجیه می شود.

سرامیک

داده‌های مورد استفاده بر اساس اطلاعات جمع‌آوری‌شده از طریق مصاحبه‌های متعدد با مدیران و مهندسان تامین‌کنندگان، تولیدکنندگان، توزیع‌کنندگان و سایر بازیگران در خوشه‌های کاشی و سرامیک اسپانیایی و ایتالیایی بود.

این اطلاعات در طول بازدید از نمایشگاه های کاشی و سرامیک در CERSAI (نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک و مبلمان حمام) در بولونیا و در CEVISAMA (نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک و مبلمان حمام) در والنسیا طی سال های 2000-2015 جمع آوری شد.

تولید کاشی و سرامیک در اروپاصنعت کاشی و سرامیک جهان از طریق یک زنجیره ارزش جهانی به صورت خوشه ای و مرتبط است. در این، دانش عمدتاً توسط خوشه‌های اروپایی و تأمین‌کنندگان دانش‌محور مربوطه، یعنی تأمین‌کنندگان لعاب (مواد شیمیایی) و تأمین‌کنندگان ماشین‌آلات در یک الگوی نوآوری مبتنی بر تأمین‌کننده ایجاد و منتشر می‌شود.

خوشه های ایتالیا و اسپانیا 15.4 درصد از سهم صادرات جهان را در سال 2018 به خود اختصاص دادند. با این حال، این نسبت به دلیل رشد چشمگیر بازیکنان جدید، یعنی برزیل، مکزیک و چین، به طور مداوم در حال کاهش است.
بیش از 300 شرکت خوشه Castellón در اسپانیا را از صنایع مختلف مرتبط واقع در نزدیکی (تولیدکنندگان سرامیک، تامین کنندگان لعاب، ارائه دهندگان خاک رس، تامین کنندگان ماشین آلات سرامیکی، آژانس های حمل و نقل، توزیع کنندگان، و غیره) تشکیل می دهند. تقریباً نیمی از کاشی های سرامیکی در اروپا را تولید می کند.
ایتالیا همراه با اسپانیا یکی از بزرگترین صنایع سرامیک در جهان را دارد. حدود 83 درصد از تولید کاشی و سرامیک ایتالیا (152/6 میلیارد متر مربع) در منطقه امیلیا رومانیا در منطقه ساسولو متمرکز شده است.

جایی که حدود 19692 شغل مستقیم تولید کاشی و سرامیک در آن واقع شده است. علاوه بر این، منطقه ساسولو میزبان 6000 شغل دیگر در صنایع تامین کننده است، در حالی که Castellón بازده تولید 531 میلیون متر مربع و 15400 شغل مستقیم دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.