استفاده از چای دوغزال سیاه برای جلوگیری از کچلی در مردان میانسال

چای که با خیساندن برگ های خشک شده در آب تهیه می شود، یکی از قدیمی ترین نوشیدنی های روی کره زمین است.

از گونه های گیاهی کاملیا سیننسیس مشتق شده است، انواع مختلفی از چای وجود دارد که از چای سیاه خالص تا ترکیبات گیاهی را شامل می شود.

برخلاف قهوه، چای دوغزال سیاه با طراوت کاربردهای زیادی مانند تسکین گلو درد، ایجاد تکان کافئین در صبح و کمک به خواب شبانه دارد.

از چای ماچا ساخته شده برای مراسم چای ژاپنی گرفته تا چای شیرین قدیمی که در جنوب یافت می شود، بسیاری از انواع چای گزینه جذابی برای هر منوی هستند.

اگرچه انواع مختلفی از چای وجود دارد، برخی از رایج ترین انواع آن عبارتند از چای سیاه، چای سبز، چای سفید، چای اولانگ، چای گیاهی، چای رویبوس و چای پوئر.

چای

مشخصات طعم و مزایای زیادی برای هر نوع وجود دارد، و معمول است که طعم های دیگر با این چای ها ترکیب شوند تا طعم جدیدی ایجاد کنند. به عنوان مثال، چای همیشه محبوب ارل گری ترکیبی از چای سیاه و روغن ترنج است و می تواند با چای های سبز، اولانگ، سفید و پوئر نیز ترکیب شود.

چای سبز محبوب ترین چای در سراسر جهان است. غیر اکسیده است و کافئین کمتری نسبت به چای سیاه دارد. برگ های کاملیا سیننسیس را می چینند، خشک می کنند و برای جلوگیری از اکسیداسیون تحت عملیات حرارتی قرار می گیرند.

در چین، مردم اغلب برگ‌های تابه‌ای را آتش می‌زنند که رنگ سبز تیره‌تری ایجاد می‌کند. در ژاپن، مردم معمولاً آنها را بخارپز می کنند و سایه سبز روشن تری به دست می آورند.

چای سبز به دلیل ترکیبی که دارد، فواید زیادی برای سلامتی برای مبارزه با ویروس ها و جلوگیری از مشکلات سلامتی در آینده دارد. مشخصات طعم چای سبز: گیاهی/علفی، خاکی، روشن انواع محبوب چای سبز: ماچا، سنچا، چای سبز باروتی، چای سبز Dragonwell (Longjing)

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.