خراب شدن قابلمه نچسب پویان مهر برای زنان مشکل یائسگی زودرس می آورد

پوشش نچسب قابلمه نچسب پویان مهر حاوی PFOA یک ماده شیمیایی است که در ساخت پوشش‌های سنتی ظروف نچسب مبتنی بر PTFE و سایر محصولات استفاده می‌شود.

PTFE نام اختصاری پلیمر قابل توجهی به نام پلی تترا فلوئورواتیلن است. پوشش دافعی که از چسبیدن غذا به قابلمه‌ها و تابه‌های نچسب جلوگیری می‌کند حاوی PFC (پرفلوروکربن) است.

ماده‌ای شیمیایی که با آسیب کبدی، سرطان، مشکلات رشدی مرتبط است و طبق یک مطالعه در سال 2011 در مجله کلینیکال غدد درون ریز و متابولیسم، یائسگی زودرس مرتبط است.

وقتی تابه ها روی حرارت زیاد گرم می شوند، PFC ها از تابه های نچسب به شکل بخار آزاد می شوند و استنشاق می شوند. به همین ترتیب، زمانی که سطح تابه خراشیده شد، می توانیم آنها را بخوریم.


شما چیزی رو گرفتید که قیمت ش رو پرداخت کردید.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه ظروفی برای نیازهای خانواده شما مناسب تر است؟ در پست امروز، مزایا و معایب انواع ظروف پخت و پز را معرفی می کنیم.

برای کمک به حمایت از فعالیت های وبلاگ نویسی، سایت ما حاوی پیوندهای وابسته است. اگر از پیوندی در سایت ما خرید کنید، ممکن است درصد کمی از آن فروش را بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت کنیم.

Blessed Beyond Crazy یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه Amazon Services LLC Associates است، یک برنامه تبلیغاتی وابسته که برای ارائه وسیله‌ای برای سایت‌ها برای کسب هزینه تبلیغات از طریق تبلیغات و پیوند به amazon.com طراحی شده است.

اخیراً در یک مأموریت شخصی بودم که بیشتر قابلمه ها و تابه های آشپزخانه ام را تعویض کنم. از طریق برخی از تکالیف، تجربه شخصی، و آزمون-n-خطا بالاخره آنچه را که دنبالش بودم پیدا کردم.
در پایان این پست به شما اطلاع خواهم داد که در نهایت چه چیزی را خریدم، اما در همین حال، آنا و من قصد داریم در مورد همه گزینه‌های ظروف آشپزی موجود در مورد چیزهای عالی و نه چندان عالی صحبت کنیم.

کردید. معنی: برخی از برندها ممکن است سال ها و سال ها دوام بیاورند در حالی که مارک های دیگر فقط چند ماه دوام خواهند داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.