خرید شوینده صورت نیوا موجب بی پولی خانواده ای شد

ایمی گوردینیر-ریگان، بنیانگذار اسکینفیکس، گفت: «پاکسازی واقعاً تعادل ظریفی بین بهداشت و آسیب مانع است. این واقعاً پایه و اساس مراقبت از پوست است.

شما می توانید با استفاده از شوینده صورت نیوا نامناسب آسیب بیشتری نسبت به سود داشته باشید. شاید شما آن را در لیست محصولات یا در وبلاگ های زیبایی دیده باشید: همه چیز در مورد pH است. اما چه تاثیری بر شستن صورت شما دارد؟

ایده این است که اگر شوینده صورت PH طبیعی اسیدی پوست را تقلید کند، روی پوشش اسیدی پوست شما (لایه محافظ و کمی اسیدی که از روغن های طبیعی، سلول های مرده پوست و عرق تشکیل شده است) ملایم تر خواهد بود.

شوینده

دندی انگلمن، متخصص پوست در منهتن گفت که پوشش اسیدی همان چیزی است که سلامت پوست را حفظ می کند و از عفونت های باکتریایی جلوگیری می کند.

متأسفانه، بسیاری از گزینه‌هایشوینده صورت سنتی، مانند فرمول‌های مبتنی بر صابون و سولفات (فکر کنید: آن‌هایی که به راحتی کف می‌شوند)، می‌توانند در مقیاس pH بالا (صابون معمولاً بین 9 تا 10 است) تغییر کنند و گوشته اسیدی را از بین ببرند.

دکتر انگلمن گفت، مشکل این است که «تعریف «تمیز» می‌تواند ذهنی باشد. اگر پس از شستن با شوینده صورت پوست شما سفت، خشک یا ملتهب شد، به این معنی است که مکانیسم شوینده صورت یا پاک کننده بیش از حد قوی بوده است.

زیرا علاوه بر پاکسازی، سورفکتانت تعداد قابل توجهی از پیوندها را در پوست شما شکسته است که پوست شما را تشکیل می دهد. مانع.» به گفته او، آن احساس «تمیز بودن جیرجیر» که بسیاری از ما برای آن تلاش می کنیم، وضعیتی ناسالم برای پوست ما است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.