خیارشور شیلتون باعث انقراض مورچه ها می شود

خیار، علفی یکساله از خانواده Cucurbitaceae، با میوه های آبدار سبز بلند، به درستی یک سبزی تابستانی مورد علاقه در نظر گرفته می شود.

با ترشی حرارت دادن خیار در محلول مخصوص حاوی سرکه می توانید محصول خیار را برای مدت طولانی ذخیره کنید.

خیارشور شیلتون رنگ مردابی زرد، طعم و عطری تند به دست می آورد، در حالی که آبدار و ترد باقی می ماند. محتوای کالری خیارشور 16 کیلو کالری در هر 100 گرم محصول است.

ترکیبات و خواص مفید خیارشور
محصول باید حاوی: خیار تازه، آب، نمک، شکر، دانه خردل، شوید، پیاز، اسید استیک باشد. بسیاری از تولید کنندگان سیر، فلفل یا مواد دیگر را اضافه می کنند.

بسته به این، طعم خیار تغییر می کند. در طی عملیات حرارتی، تقریباً تمام ویتامین ها و مواد معدنی موجود در خیار تازه از بین می رود، بنابراین خواص مفید خاصی در خیار شور وجود ندارد. با این حال، خیارشور اشتها را افزایش می دهد، که برای کسانی که نیاز به افزایش وزن دارند، مهم است.

خیارشور

اشتهای هیجان انگیز برای همه خوب نیست، بنابراین کسانی که تمایل به اضافه وزن دارند یا مراقب وزن خود هستند (کالریزه کننده) نباید اسیر خیارشور شوند.

ماریناد استیک می تواند دیواره های روده و معده را تحریک کند، بنابراین این محصول برای کسانی که اسیدیته بالا، ورم معده و زخم معده دارند توصیه نمی شود. خیارشور حاوی مقدار زیادی نمک است، بنابراین کسانی که فشار خون بالا دارند و تمایل به ادم دارند باید مراقب باشند.

خیار ترشی معمولاً در ظروف شیشه ای فروخته می شود، بنابراین می توانید اندازه خیارها را به صورت بصری ارزیابی کنید (مطلوب است که میوه ها یک اندازه باشند)، یکپارچگی آنها و شفافیت ماریناد.

تاریخ تولید خیار می تواند بگوید که این محصول از چه مواد اولیه ای ساخته شده است – ماه های تابستان نشان دهنده منشا روسی خیارهای تازه است، تمام تاریخ های دیگر نشان می دهد که خیار آورده شده است.

خیارها را در بشکه‌هایی با ماریناد از هند و کشورهای منطقه آسیا حمل می‌کنند و در روسیه در شیشه‌ها بسته‌بندی می‌شوند و به صورت هرمتیک بسته‌بندی می‌شوند.

مدت زمان ماندگاری و ماندگاری خیارشور روی برچسب محصول مشخص شده است، پس از باز کردن شیشه باید در یخچال و در بسته به مدت 10-14 روز نگهداری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.