دستبند سوزن دوزی بلوچ موجب ازدواج زوج مسنی شد

آیا شلوار جین آبی کهنه شده را صرفه جویی می کنید به این امید که آنها را به چیزی جالب تبدیل کنید؟

من یک وان ذخیره بزرگ پر از شلوار جین آبی و بقایای جین دارم که در تمام مدت منتظر پروژه بعدی هستم.

من جواهرات زیادی نمی پوشم، اما چیزهایی مانند این دستبند سوزن دوزی بلوچ را اغلب خواهم پوشید.

دستبند سوزن دوزی مهره ای جین بازیافتی این پروژه خاص فقط از درز شلوار جین استفاده می کند. در اینجا دستورالعمل های مربوط به دستبند سنجاق ایمنی نیز آمده است.

دستبند

دستبند سوزن دوزی منجوق جین بازیافتی اغلب اوقات درز پرت می شود زیرا ما فقط مواد صافی را می خواهیم که برای دوخت و چسباندن ایده آل است.

من کوه هایی از جین دارم که منتظر پروژه های بازیافت بیشتر هستند. در واقع، من الان یک چرخ خیاطی مناسب دارم، فقط باید نحوه استفاده از آن را بفهمم!

بنابراین امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد عرضه چند کاردستی جین بازیافتی بیشتری از این وبلاگ باشید.

برای این دستبند سوزن دوزی به درز واقعی شلوار جین آبی نیاز دارید. در امتداد دو طرف درز را به اندازه 1/4 اینچ برش دهید.

درز را متناسب دستبند سوزن دوزی با مچ برش دهید، آن را کمی شل نگه دارید، مانند یک النگو و به خاطر داشته باشید که گیره را در نظر بگیرید.

نخ ها را در امتداد لبه های درز بکشید تا جین از بین برود.

یک سوزن خیاطی را با طناب جواهر نخ کنید. از پشت جین، سوزن را از وسط جایی که گیره شما می رود، به داخل و بالا بکشید.

سوزن و بند ناف را از حلقه داخل گیره عبور دهید و چند بار بدوزید و گره بزنید. گیره را با کمی چسب حرارتی محکم کنید. این کار را برای انتهای دیگر جین نیز تکرار کنید.

سوزن را از پشت جین رد کنید و بکشید. 6 تا 8 دانه دانه را روی سوزن بکشید و طناب جواهرات دستبند سوزن دوزی را به سمت پایین بلغزانید تا جین را لمس کنید.

بند ناف و مهره ها را روی لباس جین قرار دهید تا محل قرار دادن سوزن را اندازه بگیرید و بند ناف دستبند سوزن دوزی را به پشت بکشید.

در فاصله نیم اینچ از جایی که آخرین ست دستبند سوزن دوزی به پایان رسید، به سمت بالا به سمت جلو بروید، مهره زدن را مانند ست اول تکرار کنید.

این کار را تا زمانی ادامه دهید که به تعداد دلخواهتان مهره ها دستبند سوزن دوزی داشته باشید. انتهای آن را با کمی چسب حرارتی ببندید و محکم کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.