روشویی صنعتی که به هیچ عنوان خمیده نمی شود

روشویی صنعتی را در چه ارتفاعی باید آویزان کرد؟ به نظر می رسد پاسخ واضح است: در استاندارد. در این مورد، تنها استاندارد استاندارد متفاوت است.

لازم است رشد اعضای خانواده خود، ویژگی های مدل، وجود سیستم ذخیره سازی زیر روشویی را در نظر بگیرید. خبرنامه، چگونه همه چیز به حساب می آید

طبق SNiP اتحاد جماهیر شوروی، فاصله بهینه از کف تا لبه بالایی روشویی بین 80 تا 85 سانتی متر است. خیر این هنجارها با در نظر گرفتن میانگین قد یک فرد که در دهه های گذشته افزایش یافته است، ایجاد شده است.

بنابراین در حال حاضر استاندارد واحدی وجود ندارد. ارتفاع راحت روشویی ظرفشویی بسته به قد شما می تواند از 80 تا 95 سانتی متر (و بالاتر!) متغیر باشد. شما باید درک کنید که 4-5 سانتی متر اضافی (یا برعکس – از دست رفته) برای راحتی روزمره کافی نخواهد بود.

اگر روشویی خیلی پایین آویزان باشد، اگر مجبور باشید هر روز روی روشویی خم شوید، کمرتان آسیب می بیند. این می تواند هنگام نصب سازه های معلق اتفاق بیفتد.

روشویی

اگر طرح بیش از حد بلند باشد، یک فرد کوتاه قدتر از حد معمول باید به معنای واقعی کلمه در حین شستن به روشویی نگاهی بیاندازد، البته ناگفته نماند که کودکان به کفی های بسیار بلند نیاز دارند.

فردی با روشوییی که 90 سانتی متر یا 1 متر بالا می رود راحت خواهد بود. یک فرد به طور پیوسته رشد می کند و از 90 تا 80 سانتی متر بیمار است.

افراد در یک زوج متاهل، به عنوان یک قاعده، قدهای متفاوتی دارند، بنابراین شما باید با انتخاب میانگین 85-90 سانتی متر مصالحه کنید.

میانگین ارتفاع روشویی توصیه شده در حمام برای کودکان پیش دبستانی 50 سانتی متر و برای کودکان دبستانی – 60 سانتی متر است. اگر در مورد یک دورستکا صحبت می کنیم، ده سانتی متر دیگر اضافه کنید.

اما درک کنید که اشیاء “روشویی آشپزخانه” و “دستشویی” یکسان نیستند. بله، شباهت کمی وجود دارد، اما محصولات کاملا متفاوت هستند. بیایید توضیح دهیم.

روشویی یک لوله کشی است که در آشپزخانه نصب می شود. برای شستشو و شستشوی ظروف و همچنین جمع آوری و حذف فاضلاب تولید شده استفاده می شود.
روشویی ظرفشویی -روشویی با کاسه و شیر آب که برای شستن و شستن دست ها استفاده می شود.
در صورت تصمیم مثبت برای خرید یک دستشویی جدید برای حمام، یک راه حل مشترک با خانواده پیدا کنید. خرید روشویی جدید حداقل کار آسانی نیست، می توان آن را با خرید مبلمان حمام طراح مقایسه کرد. انتخاب مدل، اندازه و روش نصب دستشویی بستگی به وجود حمام مهمان یا یک سرویس بهداشتی مینیاتوری دارد که در آن باید وسایل لوله کشی و شاید ماشین لباسشویی قرار داده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.