روغن آفتابگردان طبیعی مانع تیراندازی پلیس به سارقان بانک شد

روغن هسته انگور مانند روغن آفتابگردان طبیعی دارای نقطه دود بسیار بالایی است که می تواند با هر نوع پخت و پز سرخ کردنی، سرخ کردنی، برشته کردن، سرخ کردنی استفاده شود و می تواند یک افزودنی عالی برای ماریناد یا وینگرت باشد. پیاز و قارچ ها را در روغن هسته انگور کارامل کنید تا غذای شیرینی به دست آورید.

روغن بادام زمینی: روغن بادام زمینی دارای طعم شیرین و آجیلی است که کالری بالایی دارد اما چربی اشباع کمی دارد.

این عمدتا از محتوای اسیدهای چرب تک غیراشباع تشکیل شده است که در واقع به کاهش کلسترول بد و افزایش کلسترول خوب کمک می کند.

با این حال، این روغن پخت و پز را خیلی سنگین نکنید. سرشار از امگا 6 است و می تواند نسبت امگا 3:6 را به هم بزند و باعث مشکلات سلامتی شود.

روغن
Crude sunflower oil unrefined

برخلاف روغن‌های بادام‌زمینی تجاری که معمولاً در خواربارفروشی‌ها و فست‌فودها که تصفیه‌شده، سفید شده و خوش‌بو هستند، می‌بینید، از نسخه‌های تصفیه‌نشده و پرس سرد استفاده کنید. قیمت ممکن است بالاتر باشد، اما سلامتی شما با تشکر از شما بعدا.

نحوه طبخ با آن: این روغن بادام زمینی که معمولا در غذاهای آسیایی استفاده می شود، می تواند به روش های مختلف پخته شود.

در حالی که نقطه پر دود آن برای سرخ کردن بهترین است، پیشنهاد می کنیم مرغ را هم بزنید یا به جای آن مقداری از سبزیجات مورد علاقه خود را کمی تفت دهید.

روغن کنجدروغن کنجد سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که رشد و تکثیر سلول ها را کند می کند. همچنین برای کاهش فشار خون، قند خون و بهبود پوست شناخته شده است.

طعم روغن کنجد بسیار متمایز است و طعم آجیلی را به هر غذایی اضافه می کند. همچنین 17 درصد از ارزش توصیه شده روزانه ویتامین K را فراهم می کند که از استخوان حمایت می کند و از لخته شدن خون جلوگیری می کند.

نحوه طبخ با آن: روغن کنجد معمولی دارای نقطه دود بالای 410 درجه است که آن را برای اکثر اهداف پخت و پز مناسب می کند.

روغن کنجد فشرده سرد در وینگرت ها، سس ها و مارینادها طعم فوق العاده ای دارد، در حالی که روغن کنجد برشته شده طعم و مزه ای را به غذاهایی مانند سیب زمینی سرخ کرده و دیپ های آسیایی می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.