زنی با چرم چسب دار برای خانواده همسرش غذا درست کرد

همانطور که قبلا ذکر شد، تنها 20 درصد از چرم چسب دار از کیفیت کافی برای تبدیل شدن به چرم های دانه کامل برخوردار هستند، بقیه با عیوب مختلف بسیار مشخص هستند.

بخش چرم و به ویژه سندیکای عمومی پوست و پوست چندین سال است که کارهای بسیار مهمی را با پرورش دهندگان و کشتارگاه ها انجام می دهد تا کیفیت پوست ها را افزایش دهد که به آنها امکان می دهد برای آنها ارزش قائل شوند.

اقدامات انجام شده بسیار زیاد است: جایگزینی سیم خاردار – که می تواند باعث زخم و اسکار شود – با موانع، واکسیناسیون در برابر بیماری های پوستی، تمیز کردن فضولات برای عدم سوختن پوست، کاهش استرس که با افزایش فشار خون باعث ایجاد پوست می شود.

چرم

رگ (یا توخالی)، بهبود شرایط حمل و نقل برای جلوگیری از صدمات و غیره. اگرچه اکثر پرورش دهندگان هنوز این پیشرفت ها را در نظر نگرفته اند، اغلب به دلیل کمبود منابع، بخش چرم در واقع این تغییر را به وجود می آورد و حذف این تقاضای شدید برای چرم دانه کامل قطعاً تأثیری بر مولد خواهد داشت. این مسائل اخلاقی

بسیاری از جایگزین های چرم اخیرا در حال افزایش هستند. در میان این مواد جدید، چیزی وجود دارد که به اشتباه چرم‌های گیاهی نامیده می‌شود. اینها که از قارچ (مسکین)، فیبر آناناس، چوب پنبه یا حتی چوب انگور ساخته شده اند.

توده هایی از الیاف تبدیل شده هستند. این مواد در استفاده از مواد گیاهی و حتی گاهی اوقات ضایعات گیاهی را بازیافت می کنند، مانند ماسک انگور.

یک رویکرد اکولوژیکی با این حال، اکثریت قریب به اتفاق این مواد جدید به شیمی بسیار سنگین برای تبدیل آنها و همچنین مصرف قابل توجهی از رزین و/یا چسب برای اتصال الیاف به یکدیگر نیاز دارند.

آنها گاهی اوقات با پلی یورتان پوشانده می شوند تا سطحی سخت و چرم مانند را تشکیل دهند.

در نهایت، در حالی که هنوز کمی برای اندازه‌گیری طول عمر این مواد خام زود است، اولین نگاه‌های اجمالی به دور از سطح چرم است، که حاکی از تأثیر زیست‌محیطی بالاتر است. پس مراقب انقلاب سبز اعلام شده باشید.

اگر از روی اعتقاد شما می‌خواهید کاملاً بدون چرم کار کنید، که انتخاب قابل احترامی است، بهترین گزینه در کنار منسوجات سبک و مستحکم است – مثلاً بوم کتان/پنبه، که برای کیف یا چمدان کاملاً قابل انجام است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.