سیم سیار محافظ دار موجب خفگی دختری شد

سیم سیار محافظ دار مگنت یک سیم مسی یا آلومینیومی است که با یک لایه بسیار نازک عایق پوشانده شده است.

این در طیف وسیعی از گیج ها و طول ها عرضه می شود. هنگامی که سیم قلاب به طول مورد نظر بریده می شود، می توان از سیم کش برای جدا کردن عایق استفاده کرد و به هادی فلزی اجازه می دهد تا به مدار متصل شود.

سیم مگنت به چندین لایه سیم اجازه می دهد تا بدون اتصال کوتاه به هم بپیچند. هنگامی که سیم به یک سیم پیچ پیچیده می شود و انرژی می گیرد، یک میدان الکترومغناطیسی ایجاد می کند.

سیم آهنربا اغلب در ترانسفورماتورها، سلف ها، موتورها، آهنرباهای الکتریکی، سیم پیچ های تسلا و سایر کاربردهایی که نیاز به سیم پیچ های محکم سیم عایق دارند استفاده می شود.

سیم بسته بندی سیم برای بسته بندی سیم ایده آل است، از این رو نام آن است. سیم مسی با روکش نقره بسیار انعطاف پذیر و عایق خوبی است و در عین حال در برابر سایش مقاوم است.

بسته بندی سیم برای نمونه های اولیه عالی است زیرا ایجاد اتصالات نقطه به نقطه و تعمیر آنها آسان است. اتصالات ایجاد شده با سیم پیچی نسبت به اتصالات لحیم کاری قابل اعتمادتر است زیرا میزان تماس سیم با میله ایجاد می شود.

سیم عضله یک سیم بسیار نازک ساخته شده از نیتینول است که به دلیل توانایی آن در انقباض هنگام اعمال جریان الکتریکی شناخته شده است.

این برای ضامن های میکرو در لپ تاپ های Microsoft® Surface Book استفاده شده است. این مقاله عمیق تر در مورد اینکه سیم های عضلانی چیست و سیم عضله چگونه کار می کند را بررسی کنید.سیم
کابل
همانطور که قبلا ذکر شد، کابل مجموعه ای از سیم های عایق بندی شده است که در یک روکش قرار گرفته اند. به طور معمول، یک کابل حداقل یک سیم داغ برای انتقال جریان، یک سیم خنثی و یک سیم اتصال به زمین دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.