صاحب کاری با چوب خام کابینت کارگرش را کشت

کابینت های چوب گیلاس برای سنت گرایان مورد استفاده قرار می گیرد. اگرچه گیلاس از نظر فنی چوب خام کابینت سخت نیست، اما بادوام و ماندگار است.

چوب کابینت های گیلاسی به خاطر رنگ تیره غنی و لوکس خود شناخته می شوند، اما می توانند بین زرد تیره و قرمز کم رنگ متفاوت باشند.

قیمت بالاتر، ارزش مادام العمر را تضمین می کند، با دوام بسیار زیاد که به ندرت تراشه یا فرو می رود. انتظار داشته باشید که این کابینت ها با افزایش سن به طور طبیعی تیره شوند.

نکته: این ماده بیشتر لکه‌ها را به خوبی جذب می‌کند، اگرچه سایه‌های ماهاگونی و گردویی به بهترین وجه با هم ترکیب می‌شوند.

چوب

آشپزخانه با کابینت های چوب افرا تیره و دیوار پشتی سنگ مرمر، کابینت های چوب افرا به دلیل دوام، بافت ظریف و دانه های یکنواخت شناخته شده اند.

به طور طبیعی رنگ پریده تا کرمی، افرا اغلب شامل رگه‌های قرمز رنگی است که با رنگ‌آمیزی عمیق‌تر می‌شود تا فردیت هر قطعه را افزایش دهد.

ممکن است نقاط مختلف چشم پرنده، رگه‌های معدنی و دانه‌های حلقه‌دار را در کابینت‌های مختلف چوب افرا پیدا کنید. دوام Maple برای آشپزخانه های مدرنی که مکرر استفاده می شوند عالی است.

افرا به خوبی لکه را می گیرد و در رنگ های متنوعی موجود است که چوب زیر آن را برجسته می کند. کابینت های چوب بلوط بادوام و مقرون به صرفه یک انتخاب کابینت محبوب هستند. سطح متخلخل به خوبی لکه می گیرد در حالی که الگوهای متمایز شعله مانند دانه فوراً قابل تشخیص هستند.

این رنگ‌ها زیبایی دلپذیری برای خانه‌های روستایی و سنتی دارند، در حالی که لکه‌های روشن‌تر عسل مکمل آشپزخانه‌های معاصر هستند. چوب بلوط سبک وزن است، به راحتی تمیز می شود و برای پوشیدن روزمره بادوام است و یک چوب سخت کاملا ارزان است.

کابینت‌های چوب بلوط را با لکه‌های تیره‌تر درمان کنید تا دانه‌ها را برای ظاهری تیره قهوه‌ای یا مشکی تقویت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.