لوله آب 1/2 پلاستیکی سیاه که در برابر حرارت به رنگ بنفش می شود

بسیاری از افراد لوله آب 1/2 پلاستیکی سیاه را برای لوله کشی در خانه های خود نصب می کنند که جایگزینی عالی برای همتایان فلزی هستند.

ساختار پلیمرهای مورد استفاده برای تولید آنها به طور قابل توجهی مقاومت محصولات را در برابر ضربه و درجه حرارت افزایش می دهد. به لطف استفاده از آنها، زنگ زدگی، ناخالصی های مضر و بوی نامطبوع در آب وجود ندارد.

در بررسی امروز، ما در نظر خواهیم گرفت که کدام لوله ها برای لوله کشی، سایر زمینه های کاربرد آنها، مشخصات، قیمت ها و ویژگی های خود مونتاژ بهترین استفاده را دارند.
لوله

همانطور که می دانید، هر پروژه ای، اعم از ساخت خانه، نصب شبکه برق و یا خط لوله گاز، نیازمند تدوین مستندات مناسب است. سیستم های لوله کشی از این قاعده مستثنی نیستند و قوانین و مقررات ساختمانی پذیرفته شده – SNiP (به عنوان مثال، 41-01-2003، 2.04.02-84) برای استفاده مناسب از آنها توسعه یافته است.

توان عملیاتی خوب (با گذشت زمان ، هیچ چیز به دیواره های داخلی نمی چسبد ، فاصله لوله باریک نمی شود ، بنابراین آب تحت فشار به راحتی از مسیر ایستگاه توزیع به شیر مصرف کننده غلبه می کند).
وزن کم (خط مونتاژ شده با لوله های پلاستیکی چندین برابر کمتر از سیستمی است که برای نصب آن از لوله های فلزی استفاده شده است).

چنین لوله های پی وی سی برای لوله کشی مناسب ترین هستند. آنها را نمی توان برای نصب گرمایش استفاده کرد. هنگام تخمگذار در فضای باز، انجام عایق حرارتی خط مهم است (اگر دمای هوا به زیر 15- درجه برسد، آب در لوله های بدون عایق حرارتی یخ می زند).

یخبندان بر انعطاف پذیری چنین محصولاتی تأثیر منفی می گذارد. هنگام مونتاژ، به راحتی می توان آنها را خراش داد. اینها معایب اصلی انتخاب هستند.

اتصال لوله های PVC به خط لوله ای که از مواد دیگری ساخته شده است دشوار است. چنین مشکلی سیستم‌های کاملاً مهندسی را مجبور به تغییر می‌کند تا آنها را کاملاً یکسان کند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.