مانکن مانتو + قیمت خرید فروش

مانکن مانتو از ملزومات فروشگاه های مانتو فروشی است، زیرا در افزایش میزان درآمد و فروش این نوع از فروشگاه ها تاثیر بسزائی دارد. برای آشنایی بیشتر با مانکن ها این مطلب را تا انتها بخوانید.مانکن مانتو + قیمت خرید فروش

مانکن مانتو

مانکن مانتو مدت زمان شکل گیری مانکن، تاریخی حداقل ۲۰۰ ساله دارد که ساخت آن به قاره ی اروپا باز میگردد. در ابتدا آنها را از حصیر می ساختند و رفته رفته با گذشت زمان از مصالحی استفاده میشد که علاوه بر استحکام، بافتی نرم داشته باشند تا بتوانند مانکن را به صورت شبیه ترین شکل ممکن به بدن انسان بسازند و حتی بتوانند لباس کار مردانه را درون آن بگذارند و هم اکنون مانکن ها در انواع مختلفی ساخته می شوند؛ مانکن هایی از جنس پشم شیشه، مانکن های پلاستیکی، مانکن های فایبر گلاس.

مانکن های پلاستیکی در برابر ضربه و فشار مقاوم اند، در مقابل مانکن های فایبر گلاس نرم و منعطف اند و به خاطر همین ویژگی قابلیت شکل گیری بهتری دارند و به بدن انسان شبیه ترند.

اگر شما یک فروشنده ی مانتو باشید حتما به یک مانکن مانتو احتیاج خواهید داشت؛ استفاده از مانکن تاثیر شگرفی بر فروش شما خواهد داشت و درآمد شما را به چندین برابر می رساند. در حقیقت مانکن نوعی تبلیغات محسوب میشود؛ موثرترین و آسان ترین تبلیغات برای شما. شاید بتوان گفت با صرفه ترین و بهترین روشی هستند که شما با استفاده از آنها می توانید محصولات تان را به بهترین نحو ارائه کنید و در معرض نمایش مشتریان قرار دهید.

مانکن ها انواع متفاوتی دارند؛ مانکن های چوبی، فلزی، پلاستیکی، فایبرگلس و غیره. هم چنین از جهت جنسیت نیز به انواع مختلفی تقسیم میشوند؛ مانکن های مردانه یا زنانه یا بچگانه. و یا بر معیار صورت ظاهری شان؛ مانکن هایی که به ساده ترین شکل ممکن هستند، دقیقا شبیه به بدن یک انسان یا مانکن های فرم دار و مانکن های نمایشی که جذابیت ظاهری دارند و برای فروشندگان لباس بسیار پر کاربرد اند.

مانکن مانتو اردبیل

مانکن مانتو اردبیل اگر شما در حوزه ی پوشاک بالاخص مانتو فعالیت می کنید یعنی دارای تولیدی مانتو و یا صاحب فروشگاه های عمده، بوتیک و گالری دار ساکن در اردبیل هستید که به فروش مانتو مشغولید، استفاده از آویز لباس دیواری و مانکن مانتو اردبیل را به شما پیشنهاد میکنیم.

این مانکن ها از باکیفیت ترین مواد موجود ساخته شده اند و علاوه بر زیبایی، بسیار نرم هستند که تعویض لباس بر روی آنها را راحت میکند.

با خرید این مانکن ها، علاوه بر نمایش مانتوها در ویترین فروشگاه، از آنها عکس برداری کنید و در محیط هایی مانند اینستاگرام به تبلیغ کارهایتان بپردازید تا فروش خوبی را تجربه کنید.

یعنی با صرف کمترین هزینه ها، بیشترین بازدهی را تجربه کنید و سود خود را به چندین برابر برسانید.

مانکن مانتو جدید

مانکن مانتو جدید مانکن ها مجسمه ای کوچک هستند که بسیار شباهت به آناتومی بدن یک انسان دارند و اساس طراحی آنها بدین صورت است که میتوان محصولاتی نظیر لباس ها شامل انواع پیراهن، شلوار، روسری و یا کفش ها، زیورآلات و انواع پوشیدنی ها را بر روی آن به نمایش گذاشت تا مخاطبان درک بهتری از چگونگی قرارگیری محصولات بر روی بدن شان داشته باشند؛ زیرا این امکان وجود ندارد یک خریدار برای تهیه ی لباس و محصول مورد نظرش تمام اجناس یک مغازه را امتحان کند. نه به لحاظ زمانی ممکن است و نه حوصله ی مشتری و فروشنده انقدر زیاد است که بخواهند تمام محصولات فروشگاه شان را تک به تک عرضه و معرفی کنند. آن هم برای همه ی مشتریان!

پس مناسب ترین راه حل استفاده از مانکن هایی که به جای انسان های واقعی این لباس ها را بر تن میکنند تا مشتریان با دیدن تن خور و مدل مانتو ها و لباس ها تصمیم بگیرند که آیا این لباس مناسب آنهاست یا نه؟

در ابتدا مانکن ها دارای شکلی ساده بودند و با گذشت زمان و پیشرفت فناوری و تکنولوژی انسان عا قادر به ساخت مانکن هایی با بیشترین شباهت به بدن انسان شدند. مانکن هایی بسیار شبیه به بدن انسان و از طرفی دارای ظاهری بسیار شیک و آراسته؛ مانکن هایی که از بهترین مواد پلیمری و پلاستکی ساخته شدند تا بسیار نرم باشند بدان جهت که کار تعویض محصولات بر روی آنها به راحتی صورت پذیرد.

شما نیز اگر در صنعت فروش مانتو فعالیت دارید، بهتر است از مانکن مانتو جدید استفاده کنید تا فروش بیشتری نسبت به رقبایتان داشته باشید؛ زیرا مانکن هایی که به تازگی تولید شده اند هم ظاهری فانتزی و به روز دارند و ویترین مغازه و فروشگاه تان را جذاب تر میکنند و هم کار با آنها راحت تر است.

مانکن مانتو فلزی

مانکن مانتو فلزی از ملزومات مهم و ضروری یک فروشگاه لباس، وجود چند مانکن در فروشگاه جهت نمایش لباس و محصولات است.

مانکن ها در حقیقت ماکتی از بدن انسان هستند که به کمک آن می توانیم لباس های تولیدی را بر روی آن به نمایش بگذاریم تا خریداران با نمای واقعی و تن خور لباس آشنا شوند؛ این کار علاوه بر کمک به مشتریان برای انتخاب مناسب ترین لباس ها به میزان فروش شما نیز کمک میکند و سبب افزایش درآمد شما خواهد شد.

بدون شک وجود مانکن ها در هر فروشگاهی الزامی است؛ دو مغازه ی فروش مانتو را در نظر بگیرید، هر دو دارای اجناسی شیک و بسیار زیبا؛ با این تفاوت که مغازه ی الف بدون مانکن به فروش محصولاتش میپردازد اما مغازه ی ب دارای چندین مانکن برای نمایش مانتو هاست؛ توجه داشته باشید که اگر کسی نیازمند خرید یک مانتو باشد هیچ گاه زمان کافی برای بررسی تک تک محصولات یک فروشگاه ندارد اما شما میتوانید با داشتن چند مانکن مانتو فلزی و بر تن کردن مانتو ها بر روی آنان، در عرض چند ثانیه ی کوتاه بخش زیادی از محصولات فروشگاه تان را به نمایش بگذارید؛ با استفاده از این روش بدون آنکه زمان زیادی از مشتریان گرفته شود فقط در چند ثانیه کوتاه با نگاه کردن به همان مانکن ها میتوانند لباس ها را ببینند، در ذهن خود تصور کنند و اگر مناسب و مطابق با سلیقه شان بود اقدام به خرید آن نمایند.

علاوه بر اینها برخی از مانکن مانتو فلزی دارای طراحی هایی فانتزی هستند که به تنهایی دارای زیبایی هستند و میتوان در ویترین از آنها استفاده کرد.

مانکن های فلزی که به تازگی ترند هم شده اند دارای جذابیت و زیبایی فوق العاده ای هستند که به تنهایی میتوانند باعث شوند تا ویترین فروشگاه تان شیک و فانتزی به نظر آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.