مردی از کلم بروکلی برای خودش خانه ساخت

سبزیجات چلیپایی همچنین حاوی ایندول-3-کاربینول هستند. منبع معتبر تحقیقاتی در سال 2019 نشان می دهد که این ترکیب ممکن است خواص ضد توموری قدرتمندی داشته باشد.

گل کلم، کلم بروکسل، کلم پیچ، شلغم، کلم، آروگولا، کلم بروکلی، دایکون، سرمه و شاهی همگی ممکن است خواص مشابهی داشته باشند.

بهبود سلامت استخوان، کلسیم و کلاژن با هم کار می کنند تا استخوان های قوی بسازند. بیش از 99 درصد کلسیم بدن در استخوان ها و دندان ها وجود دارد. بدن همچنین برای تولید کلاژن به ویتامین C نیاز دارد. هر دو در کلم بروکلی وجود دارند.

کلم

ویتامین K در انعقاد خون نقش دارد، اما برخی از کارشناسان همچنین پیشنهاد کرده‌اند که ممکن است به پیشگیری یا درمان پوکی استخوان کمک کند.

افرادی که سطح ویتامین K پایینی دارند ممکن است بیشتر با مشکلاتی در تشکیل استخوان مواجه شوند. دریافت ویتامین K کافی از رژیم غذایی ممکن است به حفظ سلامت استخوان ها کمک کند.

طبق گزارش وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA)، یک فنجان کلم بروکلی با وزن حدود 76 گرم منبع مورد اعتماد (گرم) حاوی 3٪ تا 3.5٪ از نیاز روزانه یک فرد به کلسیم، 45-54٪ منبع مورد اعتماد نیاز روزانه آنها به ویتامین است. C و 64 تا 86 درصد از نیاز روزانه آنها به ویتامین K، بسته به سن و جنس آنها.

در اینجا با چند روش طبیعی برای افزایش استحکام استخوان آشنا شوید.

تقویت سلامت ایمنی، ویتامین C یک آنتی اکسیدان است که طیف وسیعی از فواید را به منبع مورد اطمینان ارائه می دهد.

از سیستم ایمنی بدن پشتیبانی می کند و ممکن است به پیشگیری از سرطان، بیماری های قلبی عروقی (CVD)، آب مروارید و کم خونی کمک کند. در شکل مکمل، ممکن است به کاهش علائم سرماخوردگی و کوتاه کردن مدت زمان سرماخوردگی کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.