مردی باطری ماشین پراید ۱۳۱ خودرو باجناقش را شبانه دزدید

در سال های اخیر، تحت فشار مضاعف فرسودگی انرژی و زوال محیطی، توسعه وسایل نقلیه الکتریکی به روند اصلی توسعه صنعت خودرو در آینده تبدیل شده است.

این مقاله مشکل باطری ماشین پراید ۱۳۱ رها شده ناشی از عمر محدود تعداد زیادی از باتری ها را با رونق صنعت خودروهای انرژی جدید مورد بحث قرار می دهد. این مقاله ویژگی‌های مختلف باتری‌هایی را که معمولاً توسط سه وسیله نقلیه انرژی جدید در بازار استفاده می‌شوند فهرست و تحلیل می‌کند.

(1) باتری‌های سرب اسیدی در فرآیند استفاده به دلیل آب‌بندی محکم نشت نمی‌کنند، اما چرخه استفاده از آنها بسیار کوتاه است.

(2) تولید باتری هیدرید فلز نیکل نسبتا بالغ است، هزینه تولید آن کم است و در مقایسه با باتری الکترونیکی لیتیوم ایمن تر است.

(3) باتری های لیتیوم یونی از مواد غیر سمی ساخته شده اند که آنها را به عنوان “باتری های سبز” می شناسند.

باطری

با این حال، ساخت آنها گران است و سازگاری ضعیفی با باتری های دیگر دارند. از آنجایی که باتری‌های دور ریخته شده تهدیدی برای سلامت انسان و پایداری محیط‌زیست هستند.

باتری‌های لیتیوم یونی ممکن است بیش از حد گرم شوند و در صورت قرار گرفتن در معرض دمای بالا یا نفوذ به آنها، مونوکسید کربن و سیانید هیدروژن آزاد کنند که می‌تواند برای سلامت انسان بسیار مضر باشد.

علاوه بر این، باتری های زباله نیز باعث آلودگی آب و جلوگیری از رشد و تولید مثل موجودات آبزی و سایر خطرات بالقوه خواهد شد. بنابراین لازم است آن را به نحو احسن بازیافت کرد.

این مقاله سپس مزایای سه روش بازیافت را معرفی می کند: استفاده و بازیابی مرحله ای، بازیابی اولتراسونیک و باتری یون سدیم. این روش‌های بازیافت می‌توانند کارایی استفاده مجدد از باتری‌های زباله را به حداکثر برسانند.

این مقاله انتظار دارد راه بهتری برای بازیافت باتری‌های ضایعاتی برای حل مشکلات احتمالی دفع نادرست باتری‌های زباله و کاهش خطرات زیست‌محیطی باتری‌های زباله پیدا کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.