ورق گالوانیزه رنگی در تبریز برای ساخت کشتی های غول پیکر کاربرد دارد

ورق گالوانیزه رنگی در تبریز معمولی مورد استفاده در سیستم های لوله کشی عبارتند از فولاد یا آهن گالوانیزه و مس. آلیاژهای فلزی مانند برنج نیز می توانند مورد استفاده قرار گیرند و بسیار فراتر از مشخصات عملکرد مواد اصلی مربوطه هستند.

برای همه آنها، خوردگی یک نگرانی است و سازمان بهداشت جهانی (WHO) دستورالعمل ها و استانداردهایی را برای حداکثر سطوح قابل قبول فلزات در منابع DW برای جلوگیری از خطرات سلامتی، طعم نامطلوب و آسیب های ساختاری (نشت سوراخ سوزن) دارد.

مواد باید بر اساس کاربرد و با در نظر گرفتن خوردگی و عوامل دیگر انتخاب شوند. به عنوان مثال، یک محصول مناسب برای سیستم آب سرد ممکن است برای سیستم آب گرم ایده آل نباشد.

در مورد فولاد یا آهن گالوانیزه، محبوبیت آن به دلیل نگرانی از خوردگی زیاد و در نتیجه طعم نامطلوب در حال کاهش است. علاوه بر این، حمل آن سنگین است، انعطاف ناپذیر است، و با رزوه و پیچ به هم متصل می شود، که باعث می شود وقت گیر باشد.

از سوی دیگر، مس بسیار انعطاف پذیر است، از نظر قطر کلی کوچکتر است و نسبت به لوله های فولادی گالوانیزه معادل کمتر در معرض خوردگی است. با این حال، برای هر دو ماده باید از تماس با فلزات غیرمشابه اجتناب شود زیرا معمولاً در آنجا خوردگی الکترولیتی افزایش می یابد.

پتانسیل تشکیل بیوفیلم به عوامل متعددی بستگی دارد که منجر به نتایج متفاوتی برای مواد آزمایش شده یکسان شده است. به عنوان مثال، خوردگی فلز برای افزایش سطح مواد برای اتصال باکتری ها و ایجاد محافظت در برابر ضد عفونی و کاهش کارایی آنها شناخته شده است.

خوردگی می‌تواند به دنبال واکنش‌های بین مواد لوله و کلر موجود در آب باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.