کشاورز ایرانی پیاز میدان شیراز را با خود به جشنواره پیاز ایتالیا برد

معامله عجیب و غریب با این همه انواع مختلف پیاز چیست؟ چرا فقط یک پیاز وجود ندارد؟ آیا این ساده تر نخواهد بود؟ خوب، بله، ساده تر خواهد بود. اما جهنم بسیار خسته کننده تر نیز خواهد بود.

ما عاشق این واقعیت هستیم که انواع مختلفی از پیاز وجود دارد، زیرا هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند – اگر بخواهید یک شخصیت پیاز متمایز است.

در معامنله پیاز میدان شیراز باید به این نکته توجه کرد که این پیاز ها خشک باشند و دارای پوسیدگی نباشند.

چه پیاز سفید باشد، چه پیاز زرد یا پیاز قرمز، کاری وجود دارد که هر کدام بهتر از دو تای دیگر می توانند انجام دهند. همه چیز در مورد تنوع است. پس ما چه چیزهایی را در مورد انواع مختلف پیاز دوست داریم؟

و در چه شرایطی یکی را بر دیگران ترجیح می دهیم؟ اینها سؤالات بزرگ زمان ما … یا حداقل آخرین جستجوی شما در گوگل هستند. در اینجا چیزی است که باید در مورد سه نوع رایج پیاز بدانید.

پیاز

پیاز سفید: این ها معمولاً ملایم ترین انواع پیاز هستند، بنابراین ما دوست داریم از پیاز سفید در سالاد و ساندویچ استفاده کنیم. اساساً، اگر می خواهید پیاز را خام بخورید، پیاز سفید همان چیزی است که می خواهید به آن برسید.

و در حالی که آنها به خودی خود بسیار ملایم هستند، می توانید شعله آنها را با برش نازک و قرار دادن یک ساعت در آب سرد کم کنید. آنها بسیار شیرین خواهند بود که عملاً می توانید آنها را مانند سالاد بخورید.

(خوب، شاید این کمی دراماتیک باشد، اما طعم آن به طرز چشمگیری ملایم خواهد بود و احتمالاً می توانید تعداد بیشتری از آنها را بخورید.)

همچنین پیازهای Vidalia و Maui را در همان دسته پیاز سفید خواهید دید. در حالی که پیازهای سفید هستند، هر دو نوع پیاز دارای محتوای قند بسیار بالاتر و حتی محتوای گوگرد کمتری هستند (چیزی که به پیازها بوی تند و طعم می دهد).

پیازهای مائویی و ویدالیا باید زمانی استفاده شوند که دستور پخت به طور خاص «پیاز شیرین» را بخواهد، اما پیاز سفید در کمترین حد خود یک پیاز مناسب را ایجاد می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.