کفش مردانه کاترپیلاری که در زمستان از خود گرما تولید می کند

کفش مردانه کاترپیلار که می توانیم پیدا کنیم چیست و چه زمانی باید هر کدام از آنها را بپوشیم؟ در اینجا یک بررسی است.

کفش بند دار پروس ویژگی این مدل ها این است که بال های رویه که بند را در خود جای داده اند، در زیر بدنه کفش دوخته می شوند. این نوع دوخت رسمی‌ترین نوع دوخت محسوب می‌شود و بنابراین، کفش‌هایی که از آن استفاده می‌کنند معمولاً برای شیک‌ترین موقعیت‌ها انتخاب می‌شوند.

این کفش به آکسفورد دوخته شده در پروس شباهت دارد، اما آخرین آن گشادتر و بازتر است و آن را به یک کفش معمولی تر تبدیل می کند . زمانی که نیازی به پوشیدن کت و شلوار ندارید یا در مواقع خاصی که نیاز به پوشیدن کفش دارید، اما کد لباس راحت تر است، به دفتر بروید.

کفش

تمام درزها و پنجه آن با یک بند پوشانده شده است، بنابراین می توان در نظر گرفت که نسخه درز انگلیسی نیمه بروگ است و کاربرد آن نیز یکسان است: ترکیب آن با کت و شلوار یا شلوار و پیراهن محفوظ است.

برای ترکیب با شلوار یا شلوار جین و پیراهن عالی است. این برای موقعیت‌های معمولی‌تر است، اما هنوز هم نیاز به کمی رسمی بودن دارد. این کفش مناسب برای کسانی است که بروگ کامل را خیلی جدی می بینند.

هنگام انتخاب کفش سگک دار، به این نکته توجه داشته باشید که شلوار باید تا حدودی باریکتر باشد و به دو دلیل کمی بالاتر از کفش قرار گیرد: برای اینکه جزئیات سگک های s خود را نشان دهد و کفش کاملا صاف نشان داده نشود. سجاف در آنها گیر نمی کند، به همین دلیل است که شلوارهای کت و شلواری معمولاً ترجیح داده می شوند. این جزئیات کوچک با کت و شلوار صبح ناسازگار است، شلوار آن هرگز نباید دارای لبه بیرونی باشد یا خیلی کوتاه باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.