گل رز آرامش فیزیولوژیکی طیف سنجی نزدیک به فروسرخ دارد

گل رز آرامش فیزیولوژیکی درخت بادام هندی طیف سنجی نزدیک به فروسرخ تنوع ضربان قلب روش دیفرانسیل معنایی نمایه حالات خلقی
1. مقدمه
در حال حاضر، بیش از نیمی از جمعیت جهان در یک محیط شهری زندگی می کنند و دائماً در معرض عوامل استرس زا هستند (2، 3، 4، 5). . تحقیقات اخیر نشان داده است که محیط طبیعی نقش مهمی در ارتقای سلامت دارد و رابطه مثبتی بین محرک های ناشی از طبیعت و سلامت انسان وجود دارد.6، 7، 8، 9

نظریه «بازگشت به طبیعت» برای توضیح اینکه چرا انسان ها از نظر فیزیولوژیکی و روانی در مواجهه با محرک های طبیعی آرام می شوند، ذکر شده است.

قیمت حوله تن پوش جزئیات این نظریه به شرح زیر است. انسانها در طی یک دوره 6-7 میلیون ساله به شکل کنونی خود تکامل یافته اند، که با تکامل نیاکان ما از زیر مجموعه ای از نخستی ها آغاز شد،10 و انسان های اولیه بیش از 99.99٪ از آن زمان را در محیط های طبیعی زندگی می کردند.

گل رز

از شهرنشینی دسته گل رز قرمز به عنوان ظهور انقلاب صنعتی، کمتر از 0.01 درصد از تاریخ ما در محیط مدرن سپری شده است.

شکاف بین محیط‌های طبیعی، که عملکردهای فیزیولوژیکی ما به بهترین وجه با آن سازگار است، و محیط بسیار شهری و مصنوعی که در آن زندگی می‌کنیم، یکی از دلایل ایجاد «وضعیت استرس» است که توسط مردم مدرن تجربه می‌شود. بنابراین، وقتی در معرض محیط طبیعی قرار می گیریم، بدن ما به حالتی که باید باشد برمی گردد.

“طبیعت درمانی” به عنوان “مجموعه ای از اقدامات با هدف دستیابی به “اثرات پزشکی پیشگیرانه” از طریق قرار گرفتن در معرض محرک های طبیعی که حالت آرامش فیزیولوژیکی ایجاد می کند و عملکردهای ایمنی ضعیف را برای جلوگیری از بیماری ها تقویت می کند، تعریف می شود.

به عنوان یک ابزار آرام سازی و مدیریت استرس موثر، 6 و این پتانسیل را دارد که به طور گسترده به عنوان یک درمان مکمل در آینده مورد استفاده قرار گیرد.

از آنجایی که سبک تخت کودک زندگی مدرن ما فرصت های محدودی را برای تماس با محیط طبیعی ارائه می دهد، علاقه روزافزونی به تأثیر محرک های مشتق شده از طبیعت وجود دارد که می توان روزانه از آنها برای کاهش استرس و آرامش استفاده کرد.

یک روش نماینده برای دستیابی به تماس با طبیعت در یک محیط داخلی، قرار گرفتن در معرض گیاهان شاخ و برگ یا گل های تازه است که معمولاً برای تزئین خانه ها یا دفاتر استفاده می شود.

 • منابع:
  1. Physiological effects of viewing fresh red roses
 • تبلیغات: 
  1. نوعی پرتقال با طعم موز تولید شد
  2. مردی که با خوردن لوبیا دانشمند شد
  3. راز زود بیدار شدن بازیگر خارجی از زبان خودش
  4. با شیشه می توانید گل تزیینی درست کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.