یک مکانیسم قفل ساده داشته باشید که به دکمه فشاری

جان کلنسی، مدیر مشاوران بازگشایی معماری، می‌گوید: «آنها ممکن است در مواقع اضطراری، مانند آتش‌سوزی، ساکنان را در داخل درب ضد سرقت گیر بیاندازند.بنیاد امنیت و ایمنی درب فلزی حیاط سه دستورالعمل ارائه می دهد که باید در مورد راه حل های قرنطینه مدارس اعمال شود و هر راه حلی باید: از داخل اتاق بدون نیاز به گرفتن محکم، نیشگون گرفتن یا چرخاندن مچ دست باز کنید و در یک عمل انجام شود.

هپس می گوید، هدف این است که به سرنشینان اجازه داده شود در را با یک حرکت باز کنند و این ممکن است در مواقع اضطراری حیاتی باشد، زمانی که دانش‌آموزان و کارکنان ممکن است وحشت زده باشند و به وضوح فکر نکنند.

درب

او می افزاید: «شما می خواهید خطای انسانی را از بین ببرید. تک حرکت همچنین باز کردن قفل در را برای اکثر سرنشینان دارای معلولیت آسان تر می کند.
قفل و باز کردن قفل را از داخل کلاس بدون نیاز به باز کردن درب فلزی حیاط ویلایی، در حالی که همچنان به کارکنان اجازه می دهید در مواقع اضطراری وارد شوند.
به طور خودکار قفل کنید یا یک مکانیسم قفل ساده داشته باشید که به دکمه فشاری، کلید، کارت، فوب یا اثر انگشت نیاز دارد که در را از داخل کلاس بدون نیاز به باز کردن درب بیمارستانی بادبزنی قفل می کند و اکثر امکانات باید در چارچوب بودجه کار کنند، از جمله برای اقدامات امنیتی.

خبر خوب این است که نصب درب ها و سخت افزارهای ایمن و ایمن معمولاً نیازی به خرابکاری ندارد همچنین هپس می گوید که سیستم های درب باکیفیت با قیمت های مختلف در دسترس هستند.

 • منابع:
  1. School Security: Make the Right Doors Choices
 • تبلیغات:
  1. رازهای زندگی شاد ایل قشقایی فاش ش!
  2. مربا توت فرنگی در طبخ همبرگر غوغا کرد
  3. راز موفقیت آن است که از شکست مسیر بسازید!
  4. ساخت ماسک صورت معجزه آسا با مربا توت فرنگی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.